Корзина
0,00грн.
Обратно Europos Group Все новости Ефективна викладка з окремими розділювачами
01.03.2018

Ефективна викладка з окремими розділювачами

Дослідження показують, що зростання продажів на 30% можливе завдяки правильній організації поличкового простору. Використовуйте для цього окремі розділювачі – і Ваші полиці легко і швидко стануть привабливими для покупців! Тим більше, що ми розширили асортимент розділювачів.

Ви можете обрати L або Т-образні розділювачі.

Вони широко використовуються при продажу продуктів харчування, господарських та канцелярських товарів. L-подібні розділювачі DIV-L зручні у використанні, їх можна встановлювати на поверхню практично будь-якої текстури - пластик, дерево, скло, сітчасті полиці. DIV-L підходять і для холодильних камер.

За допомогою посилених розділювачів DIV-LS Ви легко організуєте викладку важких, великогабаритних і нестійких товарів, а також овочів і фруктів. Використовуйте DIV-L і для складання комірок під сипучі товари!

Наш асортимент розділювачів поповнив унікальний розділювач з обмежувачем DIVT-T, він не тільки ділить поличний простір, але і запобігає падінню товару з полиці. DIVT-T відмінно підходить для організації викладки великих упаковок, молочної продукції і подібних товарів. Спеціально для металевих полиць Ви можете обрати T-подібний розділювач на магнітному скотчі.

Зателефонуйте нашим менеджерам для отримання консультації по використанню окремо-стоячих розділювачів та дізнайтеся вигідні умови придбання!

Скачать электронные каталоги (pdf)
Закрыть
Нашли ошибку
Закрыть
Ошибка принята