Корзина
0,00грн.
Обратно Europos Group Все новости DS-CLIP і UNI-CLIP - новинки в асортименті тримачів шелфтокеров
06.08.2018

DS-CLIP і UNI-CLIP - новинки в асортименті тримачів шелфтокеров

Інформація про товар або акції, розміщена безпосередньо поруч з товаром, - один з найефективніших видів комунікації в місцях продажу. Щоб у Вас було більше можливостей для ефективної комунікації, ми розширюємо лінійку тримачів шелфтокерів виробами DS-CLIP і UNI-CLIP.

Тримачі шелфтокерів DS-CLIP і UNI-CLIP кріпляться до поличного цінникотримача і фіксують рекламний стоппер перпендикулярно полиці. При цьому UNI-CLIP можна застосовувати на цінникотримачі висотою 26 мм, 30 мм і 39 мм, а DS-CLIP розроблений для цінникотримачів висотою 39 мм. DS-CLIP і UNI-CLIP використовуються з рекламними стопером з ламінованого картону або тонкого пластику товщиною до 0,8 мм.

Ми випускаємо DS-CLIP і UNI-CLIP на власному виробництві, тому Ви можете отримати їх оперативно і за привабливою ціною!

Крім DS-CLIP і UNI-CLIP в нашій лінійці тримачів шелфтокерів є поперечні захвати, в тому числі, і із змінним кутом нахилу тримача вивіски. Ознайомитися з усією нашою лінійкою тримачів шелфтокерів Ви можете у відповідному розділі каталогу на сайті.

Звертайтеся до наших менеджерів - вони проконсультують Вас по ефективному використанню тримачів шелфтокерів і запропонують вигідні умови поставки.

Скачать электронные каталоги (pdf)
Закрыть
Нашли ошибку
Закрыть
Ошибка принята