Кошик
0,00грн.
Назад Europos Group Все новости Priceboard – оптимальне рішення для великих цінників
05.12.2017

Priceboard – оптимальне рішення для великих цінників

Ефективна комунікація ціни – одна з обов'язкових умов високих продажів у магазині. При цьому важливі такі фактори, як великий розмір цінників, висока швидкість їх заміни і простота в обслуговуванні обладнання. Велику роль відіграє і вартість використовуваних POS-матеріалів – вона повинна бути економічною. Усім цим критеріям відповідає новий продукт EPG – Прайсборд (Priceboard) – підвісна система для розміщення цінників

Ми рекомендуємо розміщувати прайсборд над палетною, овочевими та фруктовими викладками, на стелажах, над вітринами із заморожуванням. Також цю конструкцію можна встановити безпосередньо на холодильну бонету за допомогою магнітних тримачів. Якщо у вашому торговому залі високі стелі, актуальним є підвішування у два яруси. Окрім того, за допомогою перехідників є можливим створення і горизонтальних складових конструкції.

Прайсборд дозволяє використовувати цінники форматів А4, А5 або за допомогою спеціальної кишені 2 цінники формату А6. Також ця підвісна система – ідеальне рішення для острівної викладки, тому що інформацію можна розміщувати на обох її поверхнях. Зміна цінників проходить легко і швидко, займаючи буквально лічені секунди, завдяки чому значно скорочуються трудові витрати. Крім того, прайсборд просто встановлювати, мити, він вимагає мінімум фурнітури і відрізняється високою зносостійкістю.

Ви можете підібрати колір і розмір прайсборда таким чином, щоб він органічно вписався у ваше оформлення торгового залу. Найпопулярніші кольори прайсборда зелений, сірий і червоний, але можливе виготовлення будь-якого іншого кольору на замовлення. Ми самі виробляємо ці конструкції, тому Ви можете замовити будь-яку довжину. Стандартна довжина прайсборда є 1,20 м.

Звертайтеся до менеджерів EPG, обговорюйте варіанти виконання та умови поставки!

Завантажити електронні каталоги (pdf)
Закрити
Знайшли помилку
Закрити
Помилка прийнята