Кошик
0,00грн.
Назад Europos Group Все новости Інформаційні стійки серії BLACK – стильно і солідно
05.12.2017

Інформаційні стійки серії BLACK – стильно і солідно

Ексклюзивне виконання інформаційних рекламних стійок серії BLACK в чорному кольорі від EPG дозволяє витримати оформлення торгового залу або офісу продажів в діловому, презентабельному стилі.

Рекламні стійки серії BLACK – незамінний інструмент при продажі товарів високої цінової категорії. У цих випадках особливо важливо правильно презентувати продукт, кожною деталлю підкреслюючи його преміальність. Чорний колір стійок, безсумнівно, приверне увагу покупців і викличе інтерес до товару.

Варіативність рекламних стійок серії BLACK настільки широка, що зможе задовольнити будь-які потреби презентації товару та його ціни на поверхні підлоги, столу або полиць. Алюмінієві телескопічні трубки TEL-ALUTUBE дозволяють створювати інформаційні стійки серії BLACK різних висот. У нашому асортименті 4 варіанти діапазону довжин телескопічних трубок: 230-350 мм; 350-550 мм; 600-900 мм; 1100-1400 мм.

Рекламні чорні стійки відмінно виглядають з чорними або червоними рамками. Але ви можете вибрати рамку будь-якого кольору або відмовитися від неї зовсім, закріпивши рекламу на тонкому пластику або картоні за допомогою утримувача для плакатів CB-FIX.

У залежності від носія реклами ми рекомендуємо використовувати підставки з різного матеріалу. Зазвичай пластикову підставку BASE-PL використовують при невеликих форматах носія, наприклад, рамках А5 і А4 формату. При використанні рамок великих форматів для більшої стійкості вибирають металеву підставку BASE-ML.

Звертайтеся до менеджерів EPG для обговорення вигідних умов поставки інформаційних стійок серії BLACK!

Завантажити електронні каталоги (pdf)
Закрити
Знайшли помилку
Закрити
Помилка прийнята