Кошик
0,00грн.
Назад Europos Group Все новости Стійки MINIFLEX: додаткова викладка швидко і легко!
01.03.2018

Стійки MINIFLEX: додаткова викладка швидко і легко!

В нашому асортименті з'явився новий універсальний пластиковий дисплей – MINIFLEX.

З його допомогою Ви легко зможете організувати додаткове викладення, оформити промо-акцію або розпродаж. Завдяки своїй компактності, MINIFLEX займає мінімум місця та ідеально підходить для магазинів формату «біля дому». Стійку можна встановлювати біля колон, між стелажами і поруч з основним товаром для організації крос-продажів.

MINIFLEX - це компактний дисплей, але незважаючи на це на ньому поміщається велика кількість навіть тяжкої продукції, адже максимальне навантаження на кожну полицю досягає 50 кг. Клієнти відзначають зручність в експлуатації нової стійки: вона довговічна, легка і збирається за п'ять хвилин без інструментів.

Окремо слід відзначити широкі можливості брендингу. У стандартний набір входить топпер, але на замовлення ми розробляємо індивідуальний дизайн з брендованими боковинами і іншими елементами. Стандартні кольори - білий і чорний, а для великих партій можна обрати будь-який колір.

Завдяки власному виробництву ми пропонуємо привабливу ціну. Вартість MINIFLEX - одна з найпривабливіших на нашому ринку серед цін на пластикові дисплеї.

Додатково діють об'ємні і персональний знижки. Дізнайтеся Вашу знижку! Телефонуйте!

Компактний пластиковий дисплей

Код продукта ≥1 шт. Количество Купить
Завантажити електронні каталоги (pdf)
Закрити
Знайшли помилку
Закрити
Помилка прийнята