Новини

6 трав. 2020
Пластиковий натискний гвинт з гайкою CLICK-SCREW
CLICK-SCREW - пластиковий натискний гвинт зі знімною гайкою. Призначений для збірки рекламних конструкцій та POS-матеріалів.
16 квіт. 2020
Профілактичний захист від короновірусу з продукцією від EPG
Ми раді представити вашій увазі найактуальніший на сьогодні асортимент продукції EPG для профілактичного захисту від короновірусу та інших респіраторн
18 бер. 2020
Зміни в відвантаженні товарів
Колеги, у зв’язку із запровадженням карантинних заходів на території України, офісні працівники компанії «ЄВРОПОС» переходять н
23 трав. 2019

Новий сайт - зручний інструмент вибору і купівлі POS-матеріалів

Компанія представляє оновлений і вдосконалений сайт. Він розроблений, щоб для клієнтів процес вибору і покупки POS-матеріалів став ще швидше, зрозуміліше і простіше.

В основі нового ресурсу - лаконічний дизайн і максимум корисної інформації. Ми оптимізували структуру каталогу, додали більше описів виробів і фотографій. Каталог складається з меню, що розкривається з розділами і підрозділами. Кожен розділ містить опису товарів і рекомендації по використанню. У підрозділах додано інформацію про властивості виробів та їхніми технічними характеристиками.

Особистий кабінет запам'ятовує ваші персональні дані, збирає всю інформацію по замовленнях, включаючи статус і стан рахунку, а також зберігає в обране потрібні вам вироби.

Конструктор рішень - інструмент створення ефективних і ефектних POS-матеріали. Він дає можливість зібрати комплект самостійно і містить готові збірки виробів.

На новому сайті є все, щоб він став вашим зручним інструментом вибору і купівлі POS-матеріалів для вдосконалення місць продажів. Почніть їм користуватися і переконайтеся в цьому самі!

Яндекс.Метрика